Titles you rated
The Family ManRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 4.0- Marjorie PrimeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0