Titles you rated
- The World of LoveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
- The PactRated ★ 3.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5- VoyeurRated ★ 2.0
- JogiRated ★ 1.5
- Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
B CutRated ★ 1.0- City HunterRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- A Letter from KyotoRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.0
One SecondRated ★ 3.5- The AfterRated ★ 2.0
- The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 3.5
- Curry & Cyanide: The Jolly Joseph CaseRated ★ 3.0