Movies
Ratings
347
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 3.5- Alternative MathRated ★ 3.5
- BargainRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Starred UpRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5