Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0- Believer: extended cutRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0