Movies
Ratings
261
BabylonRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 4.0