Titles you rated
Hit ManRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0