Movies
Ratings
463
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Hi.5Rated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
NapoleonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0- BallerinaRated ★ 2.0
Single in SeoulRated ★ 3.0