Movies
Ratings
294
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5