Movies
Ratings
392
Love 911Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
We Are Your FriendsRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5