Movies
Ratings
100- WhiplashRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0