Movies
Ratings
60
17 AgainRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.5
HancockRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0