Titles you rated
Extreme JobRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.5- ResistanceRated ★ 3.0
- For Vagina‘s SakeRated ★ 3.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 0.5- MicrohabitatRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Sherlock GnomesRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5