Movies
Ratings
330
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0- PapermanRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
CatsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5