Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0- Blood RainRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0