Movies
Ratings
790- Jay KellyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5- SteveRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0- Bring Her BackRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0- A Useful GhostRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.5- Sentimental ValueRated ★ 2.0
- SweetheartRated ★ 3.0
- Honey Don't!Rated ★ 2.5