Titles you rated
SupermanRated ★ 4.0- BrickRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0