Movies
Ratings
43
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0