Movies
Ratings
648
A MuseRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
The RingRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
MadonnaRated ★ 3.5- Sx_TapeRated ★ 0.5
PsychoRated ★ 3.5
The HitcherRated ★ 3.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 3.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 3.0
DarknessRated ★ 2.0
GothikaRated ★ 2.0