Movies
Ratings
152
Dancing QueenRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
PrometheusRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.5