Movies
Ratings
548- Kill BoksoonRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0- It’s Okay!Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5- A Terra-Cotta WarriorRated ★ 2.5
- The Wandering ChefRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5