Movies
Ratings
1171
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5- Our PresidentRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Another EarthRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 0.5
SpyRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 1.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0