Movies
Ratings
233
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0- Two CopsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.5