Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5- RevelationRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.5
TwistersRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.0
We Live In TimeRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0