Movies
Ratings
288
Precure All Stars FRated ★ 4.5
Haunted MansionRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Rohan at the LouvreRated ★ 3.5
TénorRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
EORated ★ 3.0
Kitchen BrigadeRated ★ 3.5
Freaks OutRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
People Who Talk to Plushies Are KindRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0
National Theatre Live: The CrucibleRated ★ 4.0
National Theatre Live: The SeagullRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RRRRated ★ 5.0