Movies
Ratings
1102
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0- Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5