Movies
Ratings
644
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MayhemRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
FilthRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0