Movies
Ratings
356
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
JoséeRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.0
The Golden HolidayRated ★ 1.5- 365 DaysRated ★ 1.0
Sausage PartyRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 1.5
HustlersRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0