Movies
Ratings
277
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Forever the MomentRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 0.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.5- Children of HeavenRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5