Movies
Ratings
470
Still LifeRated ★ 4.5
SnitchRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- A LoveRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0- The Last GodfatherRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0