Movies
Ratings
133- The Mountain Between UsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0