Movies
Ratings
1232
Miss BaekRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Under ParisRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- UnlockedRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5