Movies
Ratings
377
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 4.0
- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
- HarbinRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
MahjongRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 2.5- The Land of Morning CalmRated ★ 4.0