Movies
Ratings
111
KOKUHORated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 4.5
- The UglyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The FriendsRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5