Movies
Ratings
57
ParasiteRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5- HeroRated ★ 1.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 1.5
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5