Movies
Ratings
106
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5