Movies
Ratings
693
DuneRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0