Movies
Ratings
680
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5- The DiscoveryRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0