Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
LoganRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5