Movies
Ratings
557
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- ApostleRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5