Movies
Ratings
366
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5- High SocietyRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0