Movies
Ratings
456
The WitnessRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
RampageRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0- ExtinctionRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5