Movies
Ratings
446
MommyRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.0
GirlRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0- First SummerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Seoul StationRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 4.0