Titles you rated

CollectorsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5- Project PowerRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5