Movies
Ratings
249
The Battleship IslandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0- Day of the FlowersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0