Movies
Ratings
98
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0- When Brendan Met TrudyRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0- Hear MeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Girlfriend BoyfriendRated ★ 5.0