Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
The Point ManRated ★ 1.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
JudyRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0- Seoul VibeRated ★ 0.5
The Gray ManRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5