Movies
Ratings
245
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0- The Kissing Booth 3Rated ★ 1.5
- The Kissing Booth 2Rated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5