Movies
Ratings
80
The Little MermaidRated ★ 4.5
TroyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5