Movies
Ratings
690
Deja VuRated ★ 4.0
Waltz with BashirRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Mr. Holland's OpusRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5- Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0