Movies
Ratings
1487
ConstantineRated ★ 4.0
High NoonRated ★ 5.0- ScoutRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0- PossessedRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0
SickoRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0